30.01.2024
На ПАЕС продовжується робота з учнівською молоддю
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes300124.jpeg)
Інформаційний центр Південноукраїнської АЕС «Імпульс» з ознайомчою екскурсією відвідали учні 9-их класів Южноукраїнського ліцею №2.
Старшокласники дізнались про історію створення та діяльність найбільшого енергетичного підприємства області – Південноукраїнського енергокомплексу. За допомогою макетів їм пояснили будову атомного енергоблока, паливної збірки, парогенератора та машинної зали. Скориставшись 3D окулярами, усі охочі могли віртуально побувати на одній з українських АЕС.
Старшокласникам розповіли про професії, затребувані в атомній галузі. За декілька років їм доведеться обирати виш для вступу, тож окрему увагу приділили тристороннім договорам (Студент – ЗВО – ПАЕС). Договір дає можливість гарантованого працевлаштування за обраним фахом на Південноукраїнську АЕС.
Фахівці управління інформації ПАЕС запросили ліцеїстів до участі у низці проектів, які проводяться для учнівської молоді. Зокрема, конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ». А на завершення заходу передали до бібліотеки навчального закладу книгу «Основи атомної енергетики». Цей посібник буде корисним для учнів, які прагнуть вивчати атомну енергетику та допоможе отримати додаткові знання з фізики поза шкільним курсом.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1706599636_5.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes300124_STuEO0A.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1706599637.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1706599636_1.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1706599636_2.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1706599636_3.jpeg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024