Сайт компанії працює у новій бета-версії. Попередня версія сайту за посиланням

15.03.2024

Петро Котін обговорив з представниками Посольства США розвиток спільних проєктів в Україні

Керівник Енергоатома Петро Котін із заступником голови Місії США в Україні Робертом Нідемом приділили увагу напрямам посилення співпраці в галузі ядерної енергетики.

None

Очільник НАЕК зауважив, що Компанія проводить корпоратизацію, в межах якої 100% акцій і надалі належатимуть державі. Наразі триває процес відбору кандидатів до Наглядової ради. Зміна структури Енергоатома підвищить конкурентоспроможність Компанії на міжнародному ринку і сприятиме залученню нових партнерів та іноземних інвесторів до реалізації спільних ядерних проєктів. 

 «Ми на порозі початку будівництва першого енергоблоку AP1000 з Westinghouse на майданчику Хмельницької АЕС. З іншою американською компанією – Holtec International, нашим основним партнером із впровадження малих модульних реакторів – окрім іншого, прагнемо побудувати виробничі потужності в нашій країні. Успішна реалізація цих планів, безумовно, стала б солідною інвестицією у повоєнне відновлення та підтримання енергетичної безпеки України», – сказав Петро Котін.

Своєю чергою Роберт Нідем запевнив, що США залишаються надійним партнером України у протистоянні росії. Він зазначив, що партнерство американських та українських компаній виходить на новий рівень.

Після зустрічі Петро Котін разом із представниками посольства відвідали виставку дитячих малюнків до роковин окупації Запорізької АЕС.

None None None None None None None