27.12.2023
Працівники ВП ПАЕС у складі Мальтійської служби допомоги піклуються про нужденних
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703672871.jpeg)
Волонтери Южноукраїнського осередку Мальтійської служби допомоги, серед яких чимало працівників Південноукраїнської АЕС, з початку війни роздали вже понад 3600 пакунків з продуктовими наборами людям, які опинилися у скрутних умовах.
Продукти харчування першої необхідності надійшли від європейських благодійників у рамках проєкту «Гуманітарна допомога для населення України». За словами волонтерів, загальна вага такого соціального пакунку – понад 11 кг. Сюди входять борошно, крупи, консерви, макарони і багато іншого.
Мальтійці подолали сотні кілометрів шляху по Миколаївській області, аби допомогти внутрішньо переміщеним особам, багатодітним родинам, людям з інвалідністю та мешканцям прифронтових територій. Відвідали більше десятка міст та селищ – Миколаїв, Нову Одесу, Новоселівку, Новомар’янівку, Трикрати, Агрономію та інші населені пункти. Перед Новим роком планують повторно з’їздити у Снігурівку, адже не встигли охопити усіх, кому передбачена гуманітарна допомога.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC_0071.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC_0178_2.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/DSC_0497.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703672870.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703672871_1.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703672871_3.jpeg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024