22.10.2023
Різдво їде на фронт!
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703168841_1.jpeg)
213 патріотичних пакунків із солодощами зібрав колектив Південноукраїнської АЕС для атомників-військовослужбовців. Саме стільки працівників ПАЕС наразі виборюють перемогу в лавах ЗСУ та Національної гвардії України.
Святкові гостинці будуть доставлені окремо кожному бійцю найближчим часом. У такий спосіб благодійники прагнуть, аби хлопці на передовій хоча б опосередковано відчули традиційний дух Різдва, що наближається, і його головну складову - віру у перемогу добра!
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1703168841_2.jpeg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024