11.12.2023
Атомники ПАЕС надали допомогу чотирьом військовим підрозділам
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1702302774.jpeg)
11 грудня чотири військові підрозділи, які захищають Україну, отримали від енергетиків Південноукраїнської АЕС необхідне обладнання. Передання допомоги відбулось у рамках акції «Допомога захисникам України».
Колектив ремонтно-будівельного цеху енергоремонтного підрозділу ВП ПАЕС вручив аеророзвідникам, які коригують удари по ворожих об’єктах поблизу Авдіївки квадрокоптер DJI Mavic 3 і DJI Mavic 3T з тепловізором та комплект акумуляторів до них.
Працівники служби інформаційних технологій атомної електростанції підсилили можливості однієї з мобільних груп для збиття шахедів, передавши захисникам цінне обладнання у вигляді тепловізійних прицілів, поворотних прожекторів та інверторних генераторів.
Група працівників апарату управління ПАЕС та профкому мала за честь передати на фронт ще одному підрозділу аеророзвідки сучасний квадрокоптер з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T. Він обладнаний найновішою камерою, що дозволяє виявляти об’єкти вночі, в умовах низької видимості.
Зважаючи на обставини, не завжди військові можуть приїхати і особисто отримати таку необхідну допомогу від атомників. Тож три комплекти акумуляторів для квадрокоптерів відправили поштою.
На закупівлю всього необхідного для армійців спрямували понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Військові вдячні працівникам Південноукраїнського енергокомплексу за підтримку, адже вона допомагає більш ефективно боротися з ворогом і береже життя наших захисників.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1702302774_5.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1702302774_2.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1702302774_6.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1702302774_8.jpeg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024