06.12.2023
У місті-супутнику ПАЕС відзначили Міжнародний день волонтера
Учора в сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера. На свято запросили активістів, зокрема, й працівників Південноукраїнської АЕС, завдяки яким наша армія зміцнює боєготовність у складних воєнних реаліях, а старше покоління та нужденні отримують підтримку та допомогу.
Загалом вручено понад 60 нагород. За самовідданість, небайдужість, ініціативність та доброчинну діяльність активістів волонтерського руху відзначили грамотами голови Вознесенської районної ради та подяками Южноукраїнського міського голови.
БІЛЬШЕ НОВИН
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024