01.12.2023
Фахівці інформцентру «Імпульс» доступно і цікаво знайомлять з роботою ПАЕС
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/msg1973539238-14917.jpg)
У інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС завжди раді кожному відвідувачу – від малюка до пенсіонера. Фахівці управління інформації та громадських зв’язків ВП ПАЕС розробляють спеціальні освітні проєкти, аби у доступній та зрозумілій формі поширювати знання про атомну енергетику й роботу Південноукраїнського енергокомплексу. Заняття проходять легко, весело, пізнавально.
В останні дні листопада люди поважного віку, відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Южноукраїнської міської територіальної громади» відвідали інформаційний центр «Імпульс» Південноукраїнської АЕС. Після курсу лекцій вони взяли участь в інтелектуальній грі «Time energy». Обговорювали теми екології та тепло- і енергозбереження. Під час перегляду відеороликів учасники гри дізналися про принцип роботи атомної електростанції та унікальність Південноукраїнського енергокомплексу. Яскравих емоцій відвідувачам додала екскурсія енергетичним підприємством в окулярах віртуальної дійсності.
На завершення учасникам запропонували заповнити анкету. Вона необхідна для того, щоб організатори заходу змогли поліпшити подачу інформації, зробити її ще більш цікавою і корисною для слухачів.
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/msg1973539238-14915.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo1701425920_1.jpeg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/cca62470-1942-4dda-8dc0-19536197e595.jpg)
![None](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/msg1973539238-14916.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024