29.01.2024
Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС – стабільний
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/3b2186e2-9758-4baf-8d3a-fbfc3c93e9ef.jpg)
Попри підрив російськими окупантами греблі Каховської ГЕС, ситуація залишається стабільною та контрольованою. Наразі рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції становить 15,60 м. Рівень води в «гарячому» каналі Запорізької ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, – 16,77 м. У «холодному» каналі ЗаТЕС рівень води сягає відмітки 10,60 м.