04.01.2024
Атомники здали кров для лікування захисників
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-haes-1201241-1.jpg)
У Нетішині відбувся День донора. Атомники разом із жителями міста здали кров для лікування захисників та цивільних громадян.
Виїзна бригада Хмельницького обласного центру крові працювала в Нетішині 11 січня. Понад сто осіб виявили бажання здати кров, близько 80 з них взяли участь у Дні донора. Переважна більшість донорів (55 осіб) - працівники Хмельницької АЕС.
Нині висока потреба в крові та її компонентах, які використовують не лише у лікарнях та госпіталях, але в стабілізаційних пунктах, де рятують життя захисників. Директор СМСЧ м.Нетішина Тетяна Дідич висловила подяку містянам, котрі активно долучилися до Дня донора: «Крапля крові рятує життя, а сьогодні кожен з донорів віддав 450 мл крові».
Медики запевняють, що Дні донора у місті атомників проводитимуться і надалі, а організаційні процеси удосконалять. Отож, бажаючі здати кров вже можуть записуватися за номером телефону (03842) 9-09-81. На наступний День донора їх запросять у першу чергу. Здай кров – врятуй життя!
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes240624.jpg)
Срібло чемпіонату Європи з фехтування здобула Аліна Комащук у складі збірної команди України
24.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/1806haes1.jpg)
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes1406241.jpg)
Ліцензію оновлено: Кисень медичний від атомників у разі потреби постачатиметься до медичних закладів регіону
14.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/haes13062024r.jpg)
На Хмельницькій АЕС відбулася ротація моніторингової місії МАГАТЕ
13.06.2024