17.08.2022
У м.Вараш пройшла нарада стосовно безпеки та захисту Рівненської АЕС
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/kotin-170822.jpg)
16 серпня 2022 року президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, генеральні директори Рівненської, Південноукраїнської, Хмельницької АЕС і керівники правоохоронних органів м. Вараш провели нараду стосовно безпеки та захисту Рівненської АЕС.
Під час наради розглянули стан справ з виконання заходів і завдань щодо посилення безпеки й зміцнення багаторівневого захисту Рівненської атомної електростанції та її міста-супутника Вараш.