01.11.2022
Представники Енергоатома взяли участь у заході корпоративного волонтерства «З Україною в серці»
Сьогодні, 01 листопада 2022 року, працівники Дирекції зі стратегічних комунікацій ДП «НАЕК «Енергоатом» разом з активом профспілкової організації Дирекції Компанії провели відкритий захід «З Україною в серці» для вихованців Центру соціальної адаптації та інтеграції для дітей та молоді з особливими потребами.
Центром, який займається розвитком і вихованням дітей з синдромом дауна і аутизмом, опікується громадська організація «WeCan».
Під час заходу «З Україною в серці» діти і гості з Енергоатома розділились на команди, кожна з яких взяла участь у спільному створенні картини «фліп-флоп», що символізує любов до України. Готову картину подарували Енергоатому, а малечі, що брала участь у заході, Ганна Заєць, голова ППО Дирекції Компанії, та інші представники Енергоатома вручили рюкзачки з подарунками, які обов’язково стануть їм у пригоді.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024