21.11.2022
Вчора, 20 листопада 2022 року, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін взяв участь у благодійному заході Київської школи економіки Defending Ukraine and the Future of the World
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/211122.jpg)
Почесний президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов вручив Енергоатому почесну відзнаку за стійкість та наголосив, що працівники Запорізької АЕС продовжують мужньо протистояти ворогу, не піддаються на вплив рашистів і відмовляються підписувати контракти з Росатомом: «Саме їх – українських атомників – треба підтримати в їхній мужності та боротьбі за українську Запорізьку АЕС».
Петро Котін подякував організаторам за відзнаку і висловив впевненість, що Запорізька атомна електростанція, яка зараз окупована російськими військовими, завдяки ЗСУ дуже скоро повернеться в енергосистему України: «Запорізька АЕС – була, є і буде українською! Слава Україні!».
Загалом, під час благодійного заходу вдалось зібрати 2,6 млн доларів США, які будуть спрямовані на облаштування укриттів у школах та допомогу ЗСУ.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024