02.12.2022
Визначені переможці ХІV конкурсу наукових доповідей молодих фахівців Енергоатома
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M308044.jpg)
Конкурс наукових доповідей серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» традиційно проходить у два етапи: під час першого молоді фахівці захищали свої напрацювання у відокремлених підрозділах Компанії, а вже у фінальному, другому етапі, який відбувся 1 грудня в Дирекції компанії, визначали переможців.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M307918.jpg)
На жаль, цього року у конкурсі не брала участь молодь Запорізької АЕС. Від 4 березня Запорізька АЕС захоплена російськими військами. Також під окупацією перебуває і місто-супутник ЗАЕС – Енергодар.
Цьогорічні конкурси відбувались за двома напрямами: виробничим та соціально-профспілковим – по чотири доповіді.
![](https://varitas.space/media/images/7M307918.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M308033.jpg)
За виробничим напрямом:
І місце – інженер ІІ категорії відділу комерційної диспетчеризації виробничо-технічної служби ВП ХАЕС Адамчук Артур В'ячеславович з науковою доповіддю: «Модернізація рухомого складу транспортного цеху ВП ХАЕС шляхом впровадження електроавтобусів».
ІІ місце – інженер відділу імовірнісного аналізу безпеки служби аналізу безпеки ВП РАЕС Басюк Роман Васильович з науковою доповіддю: «Графічне представлення результатів кількісної оцінки експлуатаційних подій з використанням імовірнісного аналізу безпеки для енергоблоків АЕС України».
ІІІ місце – інженер І категорії групи ліцензування ВП АРС Кучинська Альона Вікторівна, з науковою доповіддю: «Перспективи розвитку ядерно-паливного циклу України».
![](https://varitas.space/media/images/7M308033.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M308014.jpg)
І місце – директор департаменту з інформаційно-аналітичного забезпечення Дирекції зі стратегічних комунікацій Лавренов Данило Андрійович з науковою доповіддю: «Корпоративна краудфандингова платформа НАЕК «Енергоатом».
ІІ місце – економіст ІІ категорії з фінансової роботи фінансового відділу планово-економічного управління ВП ХАЕС Василик Наталя Богданівна з науковою доповіддю: «Виклик сьогодення. Психологічна стійкість».
ІІІ місце – інженер відділу соціального розвитку ВП ПАЕС Вторая Олена Юріївна з науковою доповіддю: «Алгоритм дій при виникненні радіаційної аварії. Йодна профілактика. Евакуація. Проблемні питання».
![](https://varitas.space/media/images/7M308014.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M308004.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/7M308004.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M307951.jpg)
Участь у конкурсі, відповідно до Колективного договору НАЕК «Енергоатом», беруть молоді працівники віком до 35 років включно. Всіх переможців і призерів нагороджують грошовими преміями.
![](https://varitas.space/media/images/7M307951.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M307931.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/7M307931.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/7M307904.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/7M307904.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024