05.12.2022
Діти атомників вітають воїнів з Днем Збройних Сил України
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0512221.jpg)
Листівки, обереги та чудові малюнки підготували діти атомників військовим до свята, щоб підтримати їхній бойовий дух. Усі творчі роботи юних патріотів будуть передані нашим захисникам.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-0512222.jpg)
Також з нагоди свята в холі Енергоатома встановлений великий pop-up стенд з фотоколажем у вигляді мапи України та фотографіями працівників Дирекції та ВП київського розташування – учасників бойових дій, які зараз знаходяться у лавах збройних сил.
Інсталяцію підготовлено спільними зусиллями активу профспілкової організації Дирекції Компанії та працівниками Дирекції зі стратегічних комунікацій.
Листівки, обереги та чудові малюнки підготували діти атомників та юні друзі з Іванківського Центру дитячої та юнацької творчості військовим до свята, щоб підтримати їхній бойовий дух. Усі творчі роботи юних патріотів будуть передані нашим захисникам.
![](https://varitas.space/media/images/photo-0512222.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024