24.12.2022
23 грудня 2022 року, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін відвідав з робочим візитом ВП «Атомремонтсервіс» у м. Славутич і провів нараду щодо роботи ремонтних підрозділів Компанії
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412221.jpg)
В ній взяли участь також народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк, міський голова м. Славутич Юрій Фомичев, в.о. голови Держатомрегулювання Олег Коріков та керівник первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412222.jpg)
Петро Котін, привітавши атомників-ремонтників і всіх присутніх з Днем енергетика, зазначив, що нарада, присвячена питанням ремонту на енергоблоках, проводиться вперше за багато років: «На жаль, здебільшого йдеться про позапланові ремонти, спричинені постійними ракетними атаками росії на об’єкти нашої енергетичної інфраструктури, що безпосередньо впливає і на роботу енергоблоків АЕС. У цих складних умовах надважливого значення набуває високопрофесійний ремонтний персонал, який зараз виходить на передній край енергетичного фронту. Адже виконує чи не найважливіше завдання – швидке відновлення роботи атомної генерації та забезпечення роботи українських АЕС».
![](https://varitas.space/media/images/photo-2412222.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412223.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2412223.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412224.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2412224.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412227.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2412227.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2412225.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2412225.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024