06.01.2023
Відбувся черговий патріотичний творчий онлайн-конкурс «Енергоатом Junior #ВсеБудеУкраїна»
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-06012381.jpg)
Сьогодні, в умовах воєнного стану, надзвичайно важливо давати можливість юним українцям висловлювати свої емоції. Зокрема – через творчість. Таку нагоду вкотре надав українським дітям НАЕК «Енергоатом».
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-06012382.jpg)
Зліва направо – Агнія Сичова, Данило Боярин, Віталіна Іскоростенська
Проведення дитячо-юнацького конкурсу творчості «Енергоатом Junior #ВсеБудеУкраїна» допомагає учнівській молоді через власний творчий підхід продемонструвати свою патріотичну громадянську позицію.
![](https://varitas.space/media/images/photo-06012382.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-06012383.jpg)
До участі у мистецькому змаганні долучилися діти атомників з усієї України. Вони підготували різноманітні творчі доробки: фотографії, роботи з образотворчого мистецтва, вірші та ілюстрації до них, спів, гру на музичних інструментах, декламування поезії чи прози, театральні постановки, відеозвернення, комп’ютерну анімацію та інше.
![](https://varitas.space/media/images/photo-06012383.jpg)
Загалом в онлайн-проєкті взяли участь 675 дітей. Від кожного відокремленого підрозділу Компанії відібрали по 10 найкращих робіт у категорії «Образотворче мистецтво», які в грудні 2022 року і були представлені на виставці «Енергоатом #ВсеБудеУкраїна в м. Києві.
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024