17.01.2023
На Південноукраїнській АЕС розпочала роботу постійна місія МАГАТЕ
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701231.jpg)
16 січня 2023 року команда МАГАТЕ на чолі з генеральним директором Рафаелем Маріано Гроссі прибула на майданчик Південноукраїнської АЕС.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701232.jpg)
16 січня 2023 року команда Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з генеральним директором Рафаелем Маріано Гроссі й у супроводі Міністра енергетики України Германа Галущенка, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна та в.о. Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олега Корікова прибула на майданчик Південноукраїнської АЕС.
Під час підняття прапору МАГАТЕ над майданчиком станції Рафаель Гроссі відзначив важливість постійної місії інспекторів Агентства. Вони залишаться на ПАЕС для безперервного контролю і моніторингу ядерної та радіаційної безпеки.
![](https://varitas.space/media/images/photo-1701232.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701234.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1701234.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024