17.01.2023
Місія МАГАТЕ розпочала роботу на Південноукраїнській АЕС
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701236.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701237.jpg)
16 січня 2023 року команда Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з генеральним директором Рафаелем Маріано Гроссі разом з Міністром енергетики України Германом Галущенком, президентом ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним і в.о. Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олегом Коріковим прибула на майданчик Південноукраїнської АЕС.
![](https://varitas.space/media/images/photo-1701237.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701238.jpg)
«Враховуючи ризики, які тягнуть за собою воєнні дії на території України, ми прийшли до необхідності розміщення постійних місій МАГАТЕ на кожному українському ядерному об’єкті», – сказав Рафаель Гроссі. Запит на таке розміщення, нагадав він, надійшов від Президента України Володимира Зеленського та Міненерго.
![](https://varitas.space/media/images/photo-1701238.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-1701239.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-1701239.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-17012310.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-17012310.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-17012311.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-17012311.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-17012312.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-17012312.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/polovych18.jpg)
Генеральний директор філії «ВП ПАЕС» Ігор Полович про ситуацію на атомній станції станом на 18 червня 2024 року.
18.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706202421s.jpg)
Нова віха старого майданчика: за підтримки Енергоатома в Южноукраїнську відкрили сучасну спортивну локацію
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes1706241.jpg)
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» відбулося протиаварійне тренування
17.06.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/paes11061w.jpg)
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників інформаційно-просвітницького проєкту Енергоатом Junior #АтомШукаєТаланти.
11.06.2024