23.02.2023
Петро Котін відвідав «атомне» місто Славутич
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2302231.jpg)
Петро Котін здійснив робочий візит в місто атомників – Славутич та зустрівся з міським головою Юрієм Фомічевим. Президент Компанії подякував меру за співпрацю та всебічну підтримку атомників, родини яких проживають у місті.
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2302232.jpg)
«Славутич – місто атомників, інфраструктура міста і Чорнобильської Зони відчуження, що поруч, дають можливість для зведення та розбудови нових атомних об’єктів неподалік міста. Тож ми прагнемо посилювати нашу співпрацю, зокрема й розглядаючи перспективу розміщення поблизу Славутича майданчиків для малих модульних реакторів», – сказав Петро Котін.
![](https://varitas.space/media/images/photo-2302232.jpg)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2302233.jpg)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2302233.jpg)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024