28.04.2023
Переможці та фіналісти творчого проєкту «Енергодар – це Україна!» в Іванкові отримали нагороди від Енергоатома
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2804234.png)
Представники Компанії вручили їх вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради Вишгородського району Київщини, які отримали найвищі оцінки за участь у творчому проєкті «Енергодар – це Україна!» на підтримку працівників ВП «Запорізька АЕС».
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2804233.png)
Представлені в номінації образотворчого мистецтва найкращі роботи дітей з смт Іванків, с. Запрудка та с. Феневичі експонувалися на тематичній виставці в офісі ДП «НАЕК «Енергоатом» у Києві. Її учасники отримали грамоти, подяки та подарунки від НАЕК.
Представники Іванківської селищної ради щиро подякували організаторам і присутнім працівникам Енергоатома за багаторічну реалізацію Компанією творчих, просвітницьких та профорієнтаційних проєктів для дітей Іванківської селищної територіальної громади.
![](https://varitas.space/media/images/photo-2804233.png)
![Broken image placeholder.](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/photo-2804231.png)
![](https://varitas.space/media/images/photo-2804231.png)
БІЛЬШЕ НОВИН
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news1707main.png)
Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України після планового ремонту
17.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/news150724main.jpg)
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
15.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/secondnews1207.jpg)
Енергоатом зміцнює партнерство з громадськими організаціями
12.07.2024
![](https://testtwo.energoatom.com.ua/media/images/newsone1207.jpg)
Сьогодні зроблено ще один важливий крок на шляху до відновлення поваги до Статуту ООН і міжнародного права
12.07.2024