#STANDWITHUKRAINE

На захоплену Запорізьку АЕС припхався російський радник «з будь-яких питань»

На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС минулого тижня відбулася нарада, ініційована таким собі ренатом карчаа, який на росії є «радником з будь-яких питань». Нині ж цей «геній» представляв росатом і, очевидно, намагався донести чергову російську брехню, бо жодного стосунку до атомної енергетики він не має.

Взагалі, нешановний карчаа – вихідець із керівних кіл захопленої росією Абхазії. Так що основне його «вміння» – нести розруху та відчай у тимчасово окуповані державою-терористом регіони. Ну і ще – нести російську пропаганду, яка немає нічого спільного із реальністю.

Чим тільки карчаа не займався і де тільки не працював. Та нещодавно крепко полюбив бути радником. Причому всіх і вся.

До слова, колись карчаа на своєму авто збив підлітка, але справі не дали ходу, бо винуватець був і є дуже лояльним до російської злочинної влади, що є основним критерієм для виживання в рф.

І тепер цей недоспеціаліст приїжджає на українську ЗАЕС та проводить там зібрання, не маючи на те абсолютно ніяких ані підстав, ані повноважень.

Наголошуємо! Таким чином російські загарбники намагаються посилити тиск на українських атомників, щоб змусити їх працювати на державу-агресора. А трудовий колектив ЗАЕС співпрацювати з рашистами – не хоче! Ось тому окупанти й запрошують абикого, щоб створити картинку для своїх ЗМІ та хоч якось вплинути на працівників станції.

Та що б там не вигадували окупанти, ЗАЕС була є і буде Україною!