Прес-центр

На Запорізькій АЕС проходить навчальний семінар ВАО АЕС

Розмір шрифту

Скинути
18.02.2020

На Запорізькій АЕС за участю представників Всесвітньої асоціації операторів АЕС розпочався триденний навчальний семінар на тему: «Методологія проведення партнерських перевірок ВАО АЕС» в рамках підготовки до партнерської перевірки ВАО АЕС.

У вітальному слові генеральний директор ВП ЗАЕС Петро Котін підкреслив, що для нашої станції навчальний семінар дуже важливий з точки зору підготовки експертів від Запорізької АЕС.

«Завдяки навчанню в подальшому наші експерти зможуть брати участь в місіях партнерських перевірок на інших АЕС. Ми покладаємо великі надії на результати даного семінару. Це і підготовка нашої команди, і підвищення рівня наших експертів, і отримання міжнародного досвіду», – зазначив генеральний директор Петро Котін. Звертаючись до учасників семінару від Запорізької АЕС, генеральний директор побажав їм по максимуму отримати інформацію від досвідчених експертів ВАО АЕС.

Під час семінару учасники обговорять питання методології проведення партнерських перевірок, підготовки до перевірки, конфіденційності, досконалості виробничої діяльності, спостережень і інтерв’ю. Крім теоретичної підготовки учасників семінару очікують і практичні заняття.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року НАЕК «Енергоатом» повідомив про приєднання до Паризького центру WANO за програмою Партнерські перевірки, яка є однією з найважливіших програм ВАО АЕС.

Довідка. Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO), об'єднує всіх операторів АЕС світу. Вона сприяє обміну досвідом експлуатації АЕС, для того щоб члени Асоціації могли працювати спільно для досягнення найвищого рівня безпеки та надійності атомних станцій. Асоціація створена в 1989 році. Її члени входять до чотирьох регіональних центрів – Атлантського, Паризького, Московського і Токійського.