Діяльність

Тренажерний комплекс ЗАЕС

Розмір шрифту

Скинути

Тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС - це один з найуспішніших проектів у сфері ядерної безпеки, що за підтримки Європейської Комісії впроваджений Україною.

Комплекс пропонує нові централізовані системи підготовки та підтримання кваліфікації ремонтного персоналу не лише для працівників відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом», а й для фахівців закордонних АЕС, ТЕС, персоналу інших галузей промисловості з однотипним обладнанням, студентів вітчизняних та зарубіжних профільних навчальних закладів з різними рівнями акредитації.

Пропонуємо зацікавленим сторонам ознайомитись з Маркетинговою пропозицією про використання можливостей тренажерного комплексу для навчання персоналу, зайнятого ремонтом і технічним обслуговуванням АЕС

1. Тренажерний комплекс дає можливість готувати, підтримувати і підвищувати кваліфікацію персоналу за основними напрямами ремонту (за видами устаткування, що ремонтується):

- реактор і транспортно-технологічне обладнання;

- тепломеханічне обладнання;

- електротехнічне обладнання;

- обладнання автоматизованих систем управління технологічними процесами;

- зварювання та паяння металів;

- обробка металу різанням;

- контроль металу;

- спеціальне навчання на право виконання робіт підвищеної небезпеки.

2. Тренажерний комплекс може бути успішно задіяний в проведенні:

 - первинної підготовки ремонтного персоналу АЕС;

 - підтримки кваліфікації;

 - підвищення кваліфікації;

 - перепідготовки на суміжні професії.

3. 20 лабораторій тренажерного комплексу обладнані зручними класами і тренажерними зонами, оснащені повномасштабними тренажерами обладнання АЕС, в тому числі обладнанням четвертої петлі реакторної установки ВВЕР -1000, транспортно-технологічного обладнання перевантаження ядерного палива.

4. Заняття в тренажерному комплексі проводяться в групах із 4-6 чоловік під керівництвом одного інструктора.

5. Рекомендована тривалість курсів:

 - підтримання кваліфікації - 80 годин;

 - перепідготовка на суміжні професії - 120 годин;

 - підвищення кваліфікації - 160 годин;

 - первинна підготовка - 240 годин.

6. Іноземних учнів, які не володіють українською або російською мовою, можуть користуватися послугами перекладачів. Рекомендовано включати до складу групи лінійних керівників низового рівня (майстер, бригадир і т.д.);

7. Заняття проводяться протягом року в першу зміну. Можливе проведення занять в другу зміну.

8. На курсах надається теоретичне навчання і тренінг в умовах, максимально наближених до реальних на діючих енергоблоках АЕС. Більшу частину часу занять складають тренінги на повномасштабних тренажерах.

9. Після закінчення курсів проводяться тести і виконання контрольної роботи (операцій) на тренажерах, видаються сертифікати про успішне проходження курсів.

10. Слухачам курсів надаються комфортні умови проживання у готелі, триразове харчування в кафе ВП ЗАЕС, транспортне забезпечення.

11. Вартість курсів визначається при укладанні контрактів із врахуванням кількості учнів в групі, кількості груп учнів, часу навчання, набору, технологічної складності і масштабів тренажерів, які використовуються для тренінгу.

12. Рекомендована тривалість курсів, час навчання та тренінгу в тренажерному комплексі можуть коригуватися Замовником і Виконавцем спільно при укладанні контрактів. У вартість контракту може бути включений супутній сервіс (готель, харчування, транспортне забезпечення).

13. Щорічно в тренажерному комплексі здійснюється підготовка ремонтного персоналу для всіх АЕС України.

Щиро запрошуємо до співпраці та гарантуємо доступ до сучасних тренажерів, професійний підхід кваліфікованих і досвідчених інструкторів, а також комфортні умови навчання і гостинність персоналу ВП ЗАЕС.

Каталог послуг, що надаються тренажерним комплексом спеціальної підготовки ремонтного персоналу