Діяльність

Тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС відновив заняття з підтримки кваліфікації

Розмір шрифту

Скинути
28.09.2020

В тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС відновилися заняття з підтримки кваліфікації персоналу, які раніше були припинені через карантин.

«Зараз у тренажерному комплексі навчання з підтримки кваліфікації проходять фахівці енергоремонтного підрозділу. Далі розпочнуться заняття для фахівців служби контролю металу за напрямком зварювання та контроль металу», - розповідає заступник головного фахівця з атомних електростанцій (з підготовки ремонтного персоналу) навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Олександр Кулібов.   

У тренажерному комплексі діє системний підхід до навчання і один з останніх етапів - зворотний зв'язок. Оцінювання теоретичних і практичних занять відбувається за певною методикою. В аудиторіях фахівці проходять теоретичні заняття і після їх завершення - перевірка знань.

Під час карантину інструктори навчально-тренувального центру Запорізької АЕС мали змогу створити багато навчально-методичних матеріалів. Була проведена велика робота, на яку постійно не вистачало часу.

Нагадаємо, що тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС - це один з найуспішніших проектів у сфері ядерної безпеки, що за підтримки Європейської Комісії впроваджений Україною.

Комплекс пропонує нові централізовані системи підготовки та підтримання кваліфікації ремонтного персоналу не лише для працівників відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом», а й для фахівців закордонних АЕС, ТЕС, персоналу інших галузей промисловості з однотипним обладнанням, студентів вітчизняних та зарубіжних профільних навчальних закладів з різними рівнями акредитації.

Щиро запрошуємо до співпраці та гарантуємо доступ до сучасних тренажерів, професійний підхід кваліфікованих і досвідчених інструкторів, а також комфортні умови навчання і гостинність персоналу ВП ЗАЕС.

‌Каталог послуг, що надаються тренажерним комплексом спеціальної підготовки ремонтного персоналу