Діяльність

Роботу з персоналом на Запорізькій АЕС оцінено позитивно

Розмір шрифту

Скинути
17.05.2019

Комісія НАЕК «Енергоатом», яка працювала у ВП ЗАЕС з 13 по 17 травня з плановою комплексною перевіркою, позитивно оцінила роботу з персоналом на станції, відзначивши ряд позитивних практик. До складу комісії під головуванням заступника директора з кадрів і соціальних питань Енергоатома Владислава Янішевського увійшли керівники і представники структурних підрозділів з соціального розвитку, кадрової політики, охорони праці та охорони здоров'я Дирекції Компанії та її відокремлених підрозділів.

Комплексна перевірка роботи з персоналом на атомних електростанціях проводиться один раз на два роки. Під час перевірки вивчаються практики взаємодії з колективом станції по всіх напрямках, які визначені Положенням про організацію роботи з персоналом. Це: комплектування кадрів, їх підготовка та перепідготовка, реалізація соціальних програм, робота навчально-тренувального центру та відділу охорони здоров'я в напрямку оздоровлення робітників станції.

За час проведення перевірки члени комісії провели зустрічі з керівниками і фахівцями структурних підрозділів, ознайомилися з документацією, відвідали проммайданчик станції і об’єкти соціального призначення (інформаційний центр, басейн, ДЮСШ, санаторій-профілакторій, парк Перемоги), ознайомилися із організацією військово-облікової роботи, оглянули робочі місця.

На заключному засіданні генеральний директор ВП ЗАЕС Олександр Остаповець подякував членам комісії за участь у перевірці, результати якої дозволять покращити та удосконалити роботу з персоналом.

«Основою кадрової політики на Запорізькій АЕС є прихильність принципам культури безпеки, дотримання професійної етики, соціальна відповідальність та партнерство, повага прав та свобод людини, відкритість та справедливість. Я хочу відзначити роботу наших підрозділів, які проходили перевірку. Висока оцінка комісією їх роботи говорить про те, що ми йдемо у правильному напрямку. Було відзначено багато позитивних практик навчально-тренувального центра, управління кадрів та соціальної служби. Пропозиції з покращення нашої діяльності ми обов’язково врахуємо, проаналізуємо, підготуємо відповідні заходи та будемо йти шляхом їх реалізації. Окрім цього, комісія зазначила багато позитивних практик, що існують лише на Запорізькій АЕС, і ми із задоволенням поділимося з колегами тим досвідом, що у нас є», - прокоментував підсумки перевірки генеральний директор Запорізької АЕС.

За словами заступника директора з кадрів і соціальних питань НАЕК «Енергоатом» Владислава Янішевського, висока оцінка роботи з персоналом на Запорізькій АЕС підтверджує відповідність кадровій політиці Компанії та зазначає, що висококваліфікований персонал є найвищою цінністю української атомної енергетики.

Довідка. Запорізька АЕС – найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 році, третій – в 1986 році, четвертий – в 1987 році, п'ятий – в 1989 році, шостий – у 1995 році.