Діяльність

Роботу з персоналом на РАЕС оцінено позитивно

Розмір шрифту

Скинути
07.07.2015

Комісія ДП «НАЕК «Енергоатом», яка працювала на ВП «Рівненська АЕС» у червні, позитивно оцінила роботу з персоналом на РАЕС, відзначивши ряд позитивних практик та надавши деякі пропозиції.

З 22 по 26 червня на РАЕС працювала комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» з плановою комплексною перевіркою роботи з персоналом. Мета перевірки – покращення роботи з персоналом у відокремлених підрозділах.

Фахівці Компанії, спеціалісти АЕС на чолі з виконуючим обов’язки виконавчого директора з кадрів, праці та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Владиславом Янішевським впродовж тижня вивчали на РАЕС питання охорони здоров’я працівників, кадрової роботи, підготовки персоналу, трудової дисципліни, реалізації соціальних пільг та громадських проектів, організації оздоровлення у санаторії-профілакторії, взаємодії з профспілковим комітетом атомної електростанції.

Перевірка проводилася у формі інтерв’ю з керівниками та спеціалістами, ознайомлення з відповідною документацією, оглядів робочих місць.

Як зауважив заступник генерального директора ВП РАЕС з персоналу Олександр Остаповець, основою кадрової політики на РАЕС є прихильність до принципів культури безпеки, дотримання професійної етики, соціальна відповідальність та партнерство, повага до прав та свобод людини, відкритість та справедливість.

Під час роботи на РАЕС комісією в цілому було охоплено 4 напрямки – охорона здоров’я, соціальний розвиток, навчання персоналу, кадрова робота. За усіма напрямками висновки комісії – позитивні. Для більш повної оцінки оздоровчої роботи комісія ознайомилася з діяльністю санаторію-профілакторію РАЕС, відвідала реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро».

У акті, переданому на РАЕС комісією, поряд із акцентом на відсутності зауважень, було відмічено ряд позитивних практик щодо роботи з персоналом та надано деякі пропозиції.

За словами Ірини Косінової, директора департаменту управління кадрами виконавчої дирекції з кадрів, праці та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом», висока оцінка роботи з персоналом на Рівненській АЕС підтверджує відповідність кадровій політиці Компанії та зауважує на тому, що висококваліфікований персонал є найвищою цінністю української атомної енергетики.