Діяльність

Молодь РАЕС прагне високих здобутків у виробництві та соціального розвитку

Розмір шрифту

Скинути
12.02.2019

У Палаці культури ім. Лесі Українки відбулася звітна конференція Організації молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) Рівненської АЕС. В рамках заходу були окреслені здобутки минулого року та перспективні плани поточного.

Конференція відбулася під головуванням очільника ОМ ППО РАЕС Євгенія Буракова, за участю генерального директора РАЕС Павла Павлишина, заступника голови профспілкового комітету Тетяни Васильєвої, голови Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА) Павла Олещука, а також 64 делегатів структурних підрозділів підприємства.

На сьогоднішній день чверть колективу рівненських атомників складає молодь, а це майже 2000 представників кадрового ресурсу підприємства, рушійна сила його розвитку. Організація спортивних й культмасових заходів, профорієнтаційна робота зі студентської та учнівською молоддю спрямовані на популяризацію та підвищення іміджу РАЕС, Компанії та атомної енергетики в цілому, на зростання науково-технічного потенціалу та підвищення кваліфікації молодих працівників, пропаганду здорового способу життя.

У 2018 році молодь РАЕС за сприяння керівництва електростанції реалізувала низку різноманітних проектів. Результативним був конкурс наукових доповідей серед молодих працівників підприємства, яскравим – інтерактивний конкурс краси «Міс РАЕС», масовими – благодійний забіг до Дня Святого Миколая та заходи, об’єднані в Кубок «РАЕС CUP»: перший крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження», масштабний всеукраїнський «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt», відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями», велоперегони «Перегони на Хомецькій». Також представники ОМ ППО РАЕС долучились до проведення лекцій для учасників «Ядерної школи РАЕС». Впродовж минулого року молоді працівники РАЕС взяли першість та призові місця на різних заходах всеукраїнського рівня: конкурсі наукових доповідей серед працівників НАЕК «Енергоатом», галузевому конкурсі профмайстерності, фотоконкурсі ОМА. Окрім того, кращі спортсмени підприємства у складі команди «РАЕС Team» гідно несли стяг галузі на змаганнях з різних видів спорту в Україні.

В ході конференції Павло Павлишин представив делегатам заходу результати діяльності Рівненської АЕС за 2018 рік, де окреслив динаміку виробництва електроенергії, стан реалізації заходів КзПБ, виконання ремонтної кампанії і заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку №3, соціальний розвиток, поліпшення житлових умов персоналу, виробничі досягнення тощо. Серед планів поточного року генеральний директор РАЕС назвав підвищення соціальних стандартів колективу, включаючи зростання заробітної плати, завершення розпочатого будівництва промислових об’єктів та розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва енергоблоку №5.

Відповідаючи на запитання молодих працівників електростанції, П. Павлишин розповів про перспективні соціальні та спортивні проекти Рівненської АЕС, зокрема: створення нового футбольного міні-поля, будівництво вело- та мото- стоянок закритого типу з відеоспостереженням в рамках реконструкції КПП-1, можливе розширення території паркувальних місць біля КПП-1, встановлення в місцях паркування зарядних пристроїв для електромобілів, а також анонсував розгляд питання будівництва у майбутньому малих модульних реакторів, як заміщаючих потужностей.

Зразковою назвали діяльність ОМ ППО РАЕС члени президії конференції – Тетяна Васильєва та Павло Олещук, наголосивши на значущих здобутках минулого року, підкресливши активність, креативність та професіоналізм молоді енергогенеруючого підприємства.

За підсумками звітної конференції, роботу Організації молоді ППО РАЕС у 2018 році одноголосно визнано задовільною. Також відбулися зміни у складі молодіжної Ради, яка скоротилася до 15 чоловік, зокрема, її новим членом став активіст, працівник цеху теплової автоматики та вимірювань електростанції Дмитро Киричик.

Молодіжний профспілковий лідер наголосив на найближчих подіях ОМ ППО РАЕС: вже відкрито реєстрацію на інтерактивний конкурс краси «Міс РАЕС – 2019» (24 лютого) та інтелектуальні ігри «Брейн-ринг – 2019» (15 березня), 18 квітня відбудеться «Конкурс наукових доповідей-2019», 14 квітня – перший спортивний захід року – напівмарафон «Забіг під градирнями», 9 травня – велозмагання «Перегони на Хомецькій», 8 червня – веломарафон «100 ВЕЛОwatt» та 10 серпня – триатлон «Energy sprint triathlon». Інформаційний брифінг щодо усіх заходів Кубку «РАЕС CUP – 2019» пройде 19 лютого в інформцентрі РАЕС «Полісся».