Діяльність

Керівники підрозділів ЗАЕС навчаються в новому форматі

Розмір шрифту

Скинути
21.02.2019

Навчання керівників структурних підрозділів Запорізької АЕС вперше проходить у формі круглого столу з різноманітною тематикою в межах одного курсу. Невелика кількість слухачів в групах дає можливість висловитись кожному, поставити питання або поділитися досвідом.

«Це дійсно новий формат навчання, ініційований генеральним директором Олександром Остаповцем у лютому 2018 року, – розповідає начальник відділу підготовки керівників навчально-тренувального центру ЗАЕС Олександр Стаднік. – Новизна в тому, що це навчання не пов'язане з типовими програмами, як зазвичай проводиться підготовка керівників. У типових програмах – тематика більш загальна. Тут же – виносяться нагальні питання, які присутні в повсякденній роботі. Власне, в цьому й був посил генерального директора. Акцент – на господарсько-економічну складову, також на роботу з персоналом, формування кадрового резерву. Курс, звичайно, більш розтягнутий. Але й більш ефективний. Загалом, можна сказати, це наше ноу-хау – з нашими ж місцевими запитами».

Рішення про проведення такого навчання керівників структурних підрозділів було прийнято рік тому. З метою підвищення професійного рівня і розвитку управлінських навичок. Представлена тематика охоплює всі напрямки функціонування ЗАЕС – на заняттях розглядаються основні техніко-економічні показники роботи станції, організація, керівництво та управління діяльністю, ліцензування, поставки та закупівлі, робота з кадрами, мотивація персоналу та соціальний розвиток колективу, медичний контроль і сфера реабілітації, роль засобів масової інформації у висвітленні життєдіяльності такого підприємства як АЕС, робота з громадськістю, а також взаємодія з міжнародними організаціями.

Головна складова курсу – інформування слухачів про нові напрямки та зміни в тій чи іншій області. Проводять навчання керівники і фахівці профільних підрозділів, діяльність яких відповідає певній тематиці.

Загальна тривалість курсу становить 27 навчальних годин (50 хвилин кожна). Його повинні пройти 57 керівників структурних підрозділів.

В навчально-тренувальному центрі впевнені: досвід проведення навчання в новому форматі вдався.