Діяльність

Проводиться обговорення проекту звіту про результати аналізу та оцінки найважливіших аспектів процесу корпоратизації

Розмір шрифту

Скинути
22.08.2017

Міжнародна консалтингова компанія «Делойт і Туш» в рамках роботи в якості консультанта за проектом «Україна: Енергоатом – сталий корпоративний розвиток», який передбачає перехід НАЕК «Енергоатом» від унітарного державного підприємства до корпоративної економічної структури, розробила та передала на обговорення в Компанію проект звіту про результати аналізу та оцінки найважливіших аспектів процесу корпоратизації.

Проект такого масштабного документу містить узагальнену інформацію про діяльність Компанії, про досягнення і перспективи розвитку, про досвід корпоратизації інших підприємств в нашій державі, про бажані правові моменти регулювання процесу корпоратизації, про соціальні аспекти і збереження трудового колективу.

Після ретельного опрацювання фахівцями Енергоатома проекту звіту, компанія «Делойт і Туш» внесе корективи у підготовлений документ. Після цього відбудеться семінар, на якому будуть обговорені результати підготовленого звіту. Проведення семінару заплановано у вересні.

Довідка. 25 березня 2013 року відбулось підписання гарантійної  угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку і кредитної угоди між ЄБРР та НАЕК «Енергоатом»  за проектом «Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій» (КзППБ). Згідно з угодою, ЄБРР надає НАЕК «Енергоатом» кредит на суму 300 млн євро на реалізацію заходів у рамках КзППБ. Кредит надається під державні гарантії. Однією з обов’язкових умов кредитної угоди є провeдeння процeсу корпоратизації Енергоатома у відповідності до дорожньої карти, розроблeної консультантом з корпоратизаціі за зразками кращої світової практики.