#STANDWITHUKRAINE

Повідомити про корупцію

ДП «НАЕК «Енергоатом» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому таке повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією. Викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави. Викривач звільняється від цивільно-правової відповідальності за майнову та/або моральну шкоду, завдану внаслідок здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, крім випадку здійснення завідомо неправдивого повідомлення.

Ви можете залишити повідомлення за такими внутрішніми каналами:

  • за номером телефону: (044) 277-79-47 (прийом повідомлень здійснюється у пн - чт з 8.30 до 17.00 год., у пт з 8.30 до 15.45 год.);

  • на адресу електронної пошти «Скриньки довіри»: [email protected] (прийом повідомлень здійснюється цілодобово);

  • особисто Уповноваженому з реалізації Антикорупційної програми «ДП «НАЕК «Енергоатом» в години прийому: м. Київ, вул. Гоголівська, 22-24, каб. 113, пн - чт з 9.00 до 17.00 год., пт з 9.00 до 15.00 год.Назад