#STANDWITHUKRAINE

Українська делегація атомників влаштувала демарш на міжнародній конференції під час виступу представника росії

З 27 червня у м. Відень (Австрія) триває Сьома нарада договірних сторін з розгляду виконання зобов’язань за Об’єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та радіоактивними відходами, організована МАГАТЕ.

Держава-терорист широко представлена на цьому заході, і попри зауваження з боку української делегації до організаторів, її представники на одному з засідань не лише виголошували свої доповіді, а й головували у низці секцій.

Тож, коли свій виступ почав спікер з росії, всі присутні на заході атомники з України на чолі з Головою Держатомрегулювання Олегом Коріковим та головним консультантом президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександром Моциком влаштували демарш і покинули залу засідань.

«путінська росія розпочала неспровоковану війну проти України. Вперше в історії атомної енергетики вона захопила атомну електростанцію в нашій країні. Вперше в історії атомної енергетики російські окупанти викрадають працівників АЕС і членів їхніх сімей. путінська росія вперше в історії атомної енергетики обстрілює атомну електростанцію. Запускає по території нашої країни крилаті й тактичні ракети. І стріляє так, що траєкторії ракет проходять безпосередньо біля ядерних реакторів, майже над ядерними реакторами, на малій висоті – 100–200 метрів, що загрожує катастрофою навіть більшою, ніж Чорнобиль і Фукусіма разом узяті. Тому, на нашу думку, путінська росія не заслуговує не лише звітувати перед МАГАТЕ, а й просто бути представленою в цій організації», – сказав очільник Держатомрегулювання Олег Коріков перед тим, як українська делегація покинула залу засідань.