#STANDWITHUKRAINE

Павла Павлишина переведено на посаду директора ВП «Атомремонтсервіс»

Від сьогодні, 27 червня 2022 року, генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Павла Павлишина на період дії воєнного стану відповідно до статті 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» переведено на посаду директора ВП «Атомремонтсервіс».

Очолюючи «Атомремонтсервіс», Павло Павлишин має забезпечити якнайшвидшу ліквідацію пошкоджень критичної інфраструктури внаслідок бойових дій та окупаційної діяльності ворога в м. Славутич та на об‘єктах, розташованих у Чорнобильській зоні відчуження на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива ВП «Атомремонтсервіс», а також своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт, зокрема й аварійних і позапланових, на майданчиках АЕС та інших об‘єктах Енергоатома.

Зазначене кадрове рішення також сприятиме об‘єктивному й неупередженому розслідуванню правоохоронних органів щодо побиття і подальшої смерті 64-річної жінки у Вараському районі Рівненщини.

Обов’язки генерального директора Рівненської атомної електростанції впродовж цього періоду тимчасово виконуватиме головний інженер РАЕС Павло Ковтонюк.

Виконання обов’язків головного інженера станції покладено на заступника головного інженера з технології та інжинірингу Вячеслава Стоянова.