#STANDWITHUKRAINE

Всі українські АЕС працюють стабільно

Станом на 09:00 27 червня 2022 року всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію для потреб країни.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

НАЕК «Енергоатом» в умовах воєнного стану через повномасштабну агресію рф головним пріоритетом визначає безпеку ядерних установок. Тому основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, станційні приміщення та будівлі, периметри захищених зон і прилеглих територій, а також особливо важливі об’єкти АЕС за межами їхніх захищених зон – все під посиленим наглядом і контролем.

Запорізька АЕС і місто Енергодар понад три з половиною місяці перебувають в окупації, але всі енергоблоки станції обслуговуються українським персоналом та продовжують працювати для України. Але поки триває російська окупація, ядерна та радіаційна безпека – під загрозою.

Ротація працівників відбувається, але окупанти не лише продовжують погоджувати всі технічні рішення персоналу, а й посилили тиск, перевірки, відверті репресії та показові «процеси» над працівниками з неприхованою проукраїнською позицією.

Всі атомники продовжують сумлінно працювати і роблять свій внесок у майбутню Перемогу!