#STANDWITHUKRAINE

На ПАЕС визначено кращих молодих працівників у семи професіях

На Південноукраїнській АЕС завершився цикл конкурсів професійної майстерності серед молодих працівників. Кращих за професією визначали за сімома спеціальностями. У жовтні ці юнаки та дівчата представлятимуть Південноукраїнську АЕС на галузевому рівні. Цього року фінал має пройти на майданчику Рівненської АЕС.

Для колективу Південноукраїнської АЕС і в цілому для НАЕК «Енергоатом» конкурси профмайстерності – не просто разові змагання. Це виробнича традиція, що об’єднує колектив компанії та мотивує його бути кращим. Молоді спеціалісти можуть продемонструвати свою майстерність, обмінятися досвідом з колегами й отримати грошове заохочення за професіоналізм.

Цього року за почесний титул «Кращий за професією» випала честь змагатися машиністам-обхідникам турбінного обладнання, водіям, електрозварникам, лаборантам хімічного аналізу, слюсарям з ремонту арматури, електромонтерам і машиністам крана. Під час конкурсу вони мали не лише продемонструвати відмінні знання теорії і скласти іспит, отримавши найбільшу кількість балів, а й довести свій професіоналізм на практиці. Знання учасників оцінювала спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники підрозділів, де працюють конкурсанти, навчально-тренувального центру та Організації молоді первинної профспілкової організації Південноукраїнської АЕС.

Призери конкурсу профмайстерності були нагороджені дипломами та преміями. Переможці станційного етапу також претендують на пріоритетне просування кар’єрними щаблями. Для цього їм необхідно вибороти першість на галузевому рівні й довести, що саме вони гідні звання «Кращий за професією» на рівні компанії.