#STANDWITHUKRAINE

Благодійні змагання рибалок-аматорів Хмельницької АЕС

1 жовтня на технологічній водоймі Хмельницької АЕС відбулися благодійні змагання з риболовлі. З нагоди Дня захисників та захисниць України Клуб рибалок-аматорів ВП ХАЕС вчергове організував благодійний захід, кошти з якого будуть передані для потреб Збройних сил України.

Цього разу в благодійній риболовлі взяли участь 39 команд та зібрали на допомогу ЗСУ 43500 гривень. Кошти вирішили перерахувати на рахунок ГО «Енергія сердець». Організація займається придбанням обладнання та засобів відповідно до запитів військових, які надходять на ВП ХАЕС.

На знак вдячності за допомогу, зокрема в ремонті техніки, Клуб рибалок-аматорів ВП ХАЕС отримав прапор стрілецького батальйону та Подяку від командування гірсько-штурмової бригади.

Переможцем змагань стала команда «Рибацюги» з уловом 13,070 кг. Друге місце посіли рибалки «Lund» – 12,440 кг. Команда «Fataliti» стала третьою – 10,250 кг.

Організатори змагань зазначають: за рік проведення благодійних заходів було зібрано для потреб захисників понад півмільйона гривень, а саме – 532940 гривень.