#STANDWITHUKRAINE

Звернення президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна до енергодарців з нагоди Дня міста

Нашому прекрасному Енергодару виповнилося 52 роки. Саме стільки супутник найбільшої в Україні та Європі Запорізької АЕС, справжня перлина в намисті «атомних» міст України, жив та квітнув завдяки своїм жителям і для них.

Осяяний південним сонцем, красивий та комфортний для життя, сьогодні Енергодар, в кожному камені якого – історія української енергетики, мав би яскраво та гучно святкувати свій 52-й день народження. З почесними гостями та щирими вітаннями-побажаннями, з гарно продуманими розвагами та веселим відпочинком. Але у міста і його жителів це свято вкрали.

Так само, як вкрали батьківщину – Україну. Так само, як вкрали вже понад три місяці звичного життя. Мирного життя. Спокійного життя. Життя під прапором своєї країни. З її мовою. З можливістю запросити своїх рідних, друзів та й будь-кого взагалі. Як намагаються вкрасти ще й нашу гордість – атомну станцію. А натомість пропонують святкувати день росії та коритися загарбникам.

Боляче про це говорити, дуже тяжко, складно у цьому жити. Але ми мусимо вистояти. Мусимо діждати того моменту, коли все в Енергодарі знову буде Україна. Тому саме це сьогодні є головним побажанням і місту, і його мужнім, вірним та нескореним жителям – дочекатися! А для цього бути сильними, берегти себе і своїх близьких, здоров’я та витримку, бадьорість і оптимізм, як би складно це не було.

А пишне святкування у нас попереду. Разом із Перемогою у нашій Великій Визвольній Війні. І переможемо ми обов’язково.

З днем народження, український Енергодаре! Наближаємо свято разом, рідні енергодарці!