Safety culture

Safety Culture Committee Meeting Held at Khmelnytska NPP

Font size

Reset
08.09.2014

Досвід експлуатації атомних станцій показує, що причини виникнення позаштатних ситуацій так чи інакше пов'язані з людським чинником, з їх ставленням до проблем безпеки. Тому у центрі уваги керівництва Хмельницької  АЕС знаходяться, в першу чергу, людські ресурси, стиль та методи управління, соціально-психологічний клімат у колективі. До процесу формування культури безпеки залучено увесь персонал, починаючи з вищого адміністративного рівня. У ВП ХАЕС працює постійно діючий комітет з культури безпеки. Це колегіальний орган, що координує діяльність підрозділів атомної станції у частині підтримки та підвищення культури безпеки персоналу.

На черговому розширеному засіданні комітету з культури безпеки ВП ХАЕС було розглянуто ряд питань, серед яких: стан виконання протокольних рішень комітету з культури безпеки; розгляд коригуючих заходів за результаттами внутрішніх аудитів системи управління за підсумками ІІ кварталу поточного року; результати коригуючих заходів із зовнішніх перевірок стану культури безпеки. З результами зовнішньої перевірки стану культури безпеки ознайомив присутніх Головний інспектор з нагляду (ГІН) ВП ХАЕС Костянтин Коба, який зауважив, що корегуючі заходи, які розроблено за підсумками даної перевірки, виконані, або виконуються відповідно до встановлених термінів.

Про підготовку до Міжнародної конференції з культури безпеки, яка запланована на 24-25 листопада цього року, доповів заступник генерального директора з якості і управління Максим Кремень. Він, зокрема, акцентував увагу на головних завданнях, які потрібно здійснити для підготовки до конференції та безпосередньої участі у ній спеціалістів ВП ХАЕС.