Закупівлі

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

Розмір шрифту

Скинути
11.06.2019

Оголошення
про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом»

На виконання Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 №2258-VIIІ, з урахуванням вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-ХІV, відповідно до Порядку проведення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» (далі – Порядок), ДП «НАЕК «Енергоатом»  оголошує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є відбір суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2019 та 2020 роки, та отримання погодження органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (Міністерство фінансів України).

Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають намір взяти участь у Конкурсі, повинні відповідати критеріям, зазначеним у розділі 3 Порядку.

Для участі у Конкурсі суб’єкти аудиторської діяльності мають подати:

  • заявку про участь у Конкурсі у довільній формі;
  • документи, які підтверджують відповідність критеріям, зазначеним у розділі 3 Порядку (скановані копії);
  • контактну інформацію для інформування щодо погодження/непогодження суб’єкта аудиторської діяльності Міністерством фінансів України (електронну адресу та телефон контактної особи).

Початкова дата подання заявок – 12 червня 2019 року, кінцева дата подачі заявок – 4 липня 2019 року 23:59.

Контактна особа ДП «НАЕК «Енергоатом»: Павлюк Людмила Олександрівна – тел. (044) 277-78-44.

Спосіб подання заявок для участі в конкурсі – в електронному вигляді.

Електронна адреса для подання заявок та документів учасниками Конкурсу: l.pavlyuk@direkcy.atom.gov.ua

Порядок проведення Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» розміщено за посиланням: http://bit.ly/2ZikVBm

Довідка. Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (ДП «НАЕК «Енергоатом») створене у жовтні 1996 р. Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків. Основна діяльність Компанії полягає у виробництві електроенергії на атомних електростанціях, які знаходяться в різних областях України, забезпечення безпечної експлуатації та підвищення ефективності роботи атомних електростанцій, безперебійного енергопостачання суб’єктам господарювання та населенню. До сфери діяльності також входять будівництво нових і зняття з експлуатації діючих ядерних установок, закупівля ядерного палива, фізичний захист ядерних установок та навчання персоналу атомних електростанцій. До структури Компанії входять Дирекція та 16 відокремлених підрозділів, у тому числі чотири атомні станції — Запорізька, Рівненська, Южно-Українська, Хмельницька.