Закупівлі

Що необхідно зробити, щоб зареєструвати компанію як постачальника продукції для підприємств НАЕК "Енергоатом"?

Розмір шрифту

Скинути
30.08.2016

Відповідь:

В ДП «НАЕК «Енергоатом» визначено процедуру, яка регламентує оцінку постачальників як складову частину процесу закупівель (http://energoatom.kiev.ua/files/file/sounnegc012_2012_4.pdf).

Відповідно до встановленої процедури Компанія обов’язково проводить оцінку підприємств-виробників продукції, яка використовується в системах, важливих для безпеки АЕС (далі - СВБ), виробників хімічної продукції, яка використовується в СВБ, а також підприємств, які виконують роботи та/або надають послуги для СВБ з конструювання, проектування, ремонту, модернізації, монтажу та випробування устаткування АЕС, пусконалагоджування, продовження терміну служби та обґрунтування безпеки АЕС.

У разі якщо підприємства-виробники, які виготовляють загальнопромислову продукцію або виконують роботи, не пов’язані з системами СВБ, можуть брати участь у конкурсних торгах та укладати договори (контракти) з ДП «НАЕК «Енергоатом» без проведення оцінки.

Варто зазначити, що оцінка представників підприємств-виробників продукції, дилерів, дистриб’юторів та інших посередників не проводиться.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо Вам підготувати інформацію, зокрема щодо видів діяльності (послуг), переліку продукції, яка безпосередньо виробляється Вашою компанією та заявляється до проведення оцінки, та направити на адресу першого віце-президента-технічного директора Шавлакова О.В. (Назарівська, 3) офіційний лист.