Закупівлі

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ»

Розмір шрифту

Скинути
19.05.2017

18 травня 2017 року у інформаційному центрі Запорізької АЕС підбито підсумки щорічного конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ» серед учнів старших класів навчальних закладів м. Енергодар. Організатори конкурсу - управління роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЗАЕС і міське управління освіти.

На конкурс в цьому році було представлено 6 рефератів. Журі, до складу якого увійшли представники навчально-тренувального центру, управління роботи з громадськістю та ЗМІ ЗАЕС і науково-методичного центру міського управління освіти визначило трьох переможців.

Кращою одноголосно визнана робота учениці Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Лаврентій Анастасії, яка розкрила тему «Удосконалення водно-хімічного контролю в ВП ЗАЕС методом мас-спектрометричного аналізу».

Друге місце присвоєно учневі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Лебедєву Даниїлу. Тема його роботи - «Дослідження потенціалу енергоефективності побутових приладів».

Третє місце журі присвоїло учениці Енергодарської ЗОШ №7 Омельченко Валерії. Її робота - «Проект ЛЕП« Запорізька АЕС - підстанція Каховська».

Члени журі відзначили, що тематика робіт цього року свідчить про те, що школярі цікавляться не тільки різними аспектами експлуатації атомних станцій, але і питаннями енергоефективності в побуті та на виробництві, надійності функціонування енергосистеми країни. При оцінюванні робіт враховувалася актуальність представлених тем, знання в галузі ядерної фізики та атомної енергетики, а також самостійність, оригінальність мислення та вміння розкрити тему реферату.

Переможці конкурсу будуть представляти Запорізьку атомну електростанцію на Всеукраїнському конкурсі рефератів, організаторами якого виступають Українське ядерне товариство і ДП «НАЕК« Енергоатом» за участю профільних вузів України, що готують кадри для атомної енергетики. Підсумки Всеукраїнського конкурсу будуть підведені в кінці року.