Прес-центр

Запорізька АЕС у грудні виробила 2 млрд кВт-г електроенергії

Розмір шрифту

Скинути
22.12.2018

Запорізька атомна електростанція продовжує неухильно виконувати основне виробниче завдання ‒ безпечно виробляти екологічно чисту електроенергію для держави.

В експлуатації знаходяться 4 енергоблока, сумарною потужністю 3990 МВт. І  вже вироблено другий мільярд кВт-г електроенергії в цьому місяці.

З початку 2018 року виробіток Запорізької атомної електростанції наближається до 35 млрд кВт-г, з початку експлуатації вироблено понад 1 трлн 129 млрд кВт-г екологічно чистої електроенергії.

«Запорізька АЕС щодня підтримує свою репутацію виробничими показниками і готова видавати стільки електроенергії, скільки необхідно для підтримки стабільної та стійкої роботи енергосистеми України. Нам дійсно є чим пишатися, і в такому піднесеному настрої ми зустрічаємо своє професійне свято», - прокоментував діяльність станції генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Запорізька АЕС функціонує надійно і безпечно.

Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році.