Прес-центр

Запорізька АЕС поповнюється молодими кадрами

Розмір шрифту

Скинути
11.02.2019

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець зустрівся з 25 випускниками Одеського Національного політехнічного університету, які працевлаштовуються в різні цеха та підрозділи атомної станції в якості молодих фахівців.

Цьогоріч Запорізька АЕС приймає 10 молодих фахівців в експлуатаційний підрозділ та 15 фахівців – в інші основні цеха і підрозділи станції. Процес працевлаштування вже на завершальному етапі оформлення документів, тож попереду лише один крок до робочого місця й нового етапу в житті молоді.

 Олександр Остаповець тепло привітав майбутніх фахівців: «За вами – майбутнє, – сказав він. – Приємно, що ви розпочинаєте шлях саме на Запорізькій АЕС. Колектив станції нараховує понад 11 тисяч чоловік. І завдяки всім їм величезне підприємство працює надійно і безпечно. Кожен на своєму робочому місці, чітко виконуючи свої функції, забезпечує безпечний режим функціонування станції».

Під час зустрічі з молодими фахівцями обговорювалася система працевлаштування, неприпустимість порушення дисципліни, перспективи кадрового зростання, важливість дотримання інструкцій й необхідність постійного навчання. Майбутніх працівників Запорізької АЕС проінформували щодо умов Колективного договору, професійних конкурсів, які проводяться на підприємстві, а також про діяльність організації молоді і первинної профспілкової організації ВП «Запорізька АЕС».
Вже зовсім скоро молоді фахівці приступлять до роботи. А попереду на їх чекають заняття в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС та екзамени.   

Довідка. Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 11 лютого становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 23%.