Прес-центр

Вітаємо Тетяну Амосову з перемогою у конкурсі «Жінки української енергетики»

Розмір шрифту

Скинути
18.12.2019

Колектив НАЕК «Енергоатом» щиро вітає Тетяну Амосову, директора з інвестицій і перспективного розвитку з перемогою у щорічному конкурсі «Жінки української енергетики». Дирекція з комунікацій Енергоатома висунула її кандидатуру у номінації «Працівниця року», де вона взяла першість. Тетяна Амосова розпочала свою кар’єру інженером на Чорнобильський АЕС, брала активну участь у реформуванні енергетичного сектору України та створенні НАЕК «Енергоатома», де працювала на керівних посадах виконуючого директора та віце-президента, а нині очолює Дирекцію з інвестицій і перспективного розвитку Енергоатома.

Конкурс започаткований Громадською організацією «Жіночий енергетичний клуб України» з метою визнання вкладу жінок у розвиток енергетичної сфери України та їх підтримки, мотивації для подальших досягнень в енергетиці та споріднених секторах економіки. Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 80 жінок-професіоналів, які працюють в енергетиці та у споріднених секторах економіки, а також компанії енергетичного сектору, які впроваджують гендерну політику.

Раді вітати й усіх інших учасниць і переможниць конкурсу. У номінації «Політикиня року» - народного депутата України Ольгу Бєлькову. У номінації «Керівниця року» - члена ради директорів гідрогенеруючої компанії AICE Hydro (Норвегія) Ольгу Босак. «Волонтерку року» - Світлану Голікову, яка є членкинею Громадської ради при НКРЕКП і директором ПП «Трансенергоконсалтинг». «Освітянку року» - Вікторію Саравас, завідувачку кафедри електроенергетичних комплексів та систем у ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». «Журналістку року» - Тетяна Цирульник, головну редакторку сайту Полтавських новин kolo.news. «Юристку року» - Людмилу Зенюк, заступник Керівника секретаріату Комітету з питань енергетики та комунальних послуг у Верховній Раді України.

Довідка. Громадська організація «Жіночий енергетичний клуб України» – це добровільна, незалежна професійна асоціація жінок, що працюють у сфері енергетики в Україні. Членами Клубу є понад 60 жінок, серед яких експерти з енергетики, представниці українських і міжнародних організацій в Україні, які працюють в галузі реформування енергетичного сектору України, бізнес-компаній та НУО, народні депутати України та жінки, зацікавлені у справедливому та сталому розвитку української енергетики. Своєю місією «Жіночий енергетичний клуб України» вбачає створення платформи для комунікації та обміну досвідом між жінками, що працюють в секторі енергетики в України, для їхнього професійного росту та розширення прав і можливостей. Ціль громадської організації - об'єднати жінок-професіоналок, які працюють у енергетичному секторі, для взаємовигідного співробітництва з метою збільшення відсотку жінок, зайнятих у секторі, та зменшення гендерного розриву в енергетичному секторі України.