Пресцентр

Віце-президентами НАЕК «Енергоатом» призначено Германа Галущенко та Хартмута Якоба

Розмір шрифту

Скинути
07.05.2020

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 6 травня ухвалив рішення про призначення віце-президентами ДП НАЕК «Енергоатом» Германа Галущенко та Хартмута Якоба.

Хартмут Якоб очолить в Компанії фінансово-економічний напрямок та сконцентрується на фінансовій стабілізації Енергоатома. Герман Галущенко відповідатиме за питання перспективного розвитку Енергоатома.

Енергоатом вітає рішення Уряду щодо призначення двох віце-президентів Компанії, як критично важливе в період складної фінансової ситуації в Енергоатомі, викликаної неплатежами за відпущену електроенергію в умовах скорочення її споживання в період дії антипандемічних заходів в державі.

Герман Галущенко - досвідчений юрист з багаторічним стажем роботи у державному та приватному секторі, доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин  Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Отримав вищу освіту у Львівському державному університеті за фахом правознавство, також закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціалізацією менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, має диплом магістра міжнародного менеджменту.

Працював у прокуратурі, Міністерстві закордонних справ України. Досвід Германа Галущенко включає роботу на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади. У різні роки він обіймав посади заступника керівника департаменту Секретаріату (Адміністрації) Президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції України. У 2013-2014 роках виконавчий директор з правового забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом». З 2012 року викладає міжнародне приватне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має почесне звання «Заслужений юрист України», нагороджений Орденом Данила Галицького.

Хартмут Якоб - інвестиційний банкір, провідний фінансист та спеціаліст в енергетичному секторі зі стажем роботи більше 20 років. Отримав диплом магістра у США в Університеті Джонса Гопкінса (Johns Hopkins University) за спеціалізацією у сфері міжнародної економіки та фінансів. Також має диплом магістра політології Вільного Університету Берліна. 

Хартмут Якоб проходив стажування у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. Досвід пана Якоба включає роботу у Всесвітньому банку та провідних інвестиційних банках Східної Європи. Працював керівником енергетичних досліджень в лондонському офісі австрійського інвестиційного банку Creditanstalt, обіймав посаду голови правління інвестиційної компанії Renaissance Capital Ukraine. Має рекомендацію всесвітньо відомого Оксфордського інституту енергетичних досліджень.