Прес-центр

Віце-президент НАЕК «Енергоатом» Герман Галущенко: «Наше першочергове завдання – вивести Компанію з кризи».

Розмір шрифту

Скинути
04.06.2020

«Наше першочергове завдання – вивести Компанію з кризи», – так прокоментував ситуацію довкола НАЕК «Енергоатом» віце-президент з розвитку Компанії Герман Галущенко.

«Енергоатом» -  стратегічне державне підприємство, яке через проблеми у функціонуванні ринку останнім часом безперервно збільшує боргове навантаження. Але так не повинно бути! У компанії є всі можливості, щоб приносити прибутки, аби країна заробляла, спеціалісти-атомники отримували гідну заробітну плату, а кінцевий споживач – комфортну і зрозумілу ціну на електроенергію. Повірте, усього цього реально досягнути», - повідомив Герман Галущенко.

Він також наголосив, що «наразі ми бачимо політичну волю керівництва країни вирішити цю складну проблему і готові активно брати у цьому процесі участь. Для нас першочергове завдання – вивести Енергоатом із кризи. Так, ця ситуація утворилася не сьогодні, але нам її вирішувати, і ми готові до цього».

Нагадаємо, що у понеділок, 1 червня, під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова відбулося засідання робочої групи експертів з питання врегулювання ситуації на енергетичному ринку. За його результатами НАЕК «Енергоатом» оприлюднив свій «дорожній план» подолання кризи.