Прес-центр

Новий номер журналу «Енергоатом України»

Розмір шрифту

Скинути
20.03.2020

Пропонуємо вашій увазі новий номер журналу «Енергоатом України» №2 (49) 2020, серпень 2019 - лютий 2020. Головна теза номера: «Атомна енергетика – для тих хто мислить».

Черговий номер присвячений подіям, що відбулись в енергетиці країни наприкінці 2019 та на початку 2020 року і мали безпосередній вплив на діяльність найбільшого виробника електроенергії в Україні - НАЕК «Енергоатом». Для Компанії 2019 рік був насичений подіями, які матимуть величезний вплив на майбутнє країни. Саме тому цілий блок матеріалів у номері присвячений питанням розвитку атомної енергетики як драйвера інноваційного розвитку енергетичного сектору економіки України. Підсумкам роботи у 2019 р. та пріоритетними завданнями Енергоатома на 2020 рік.

Також окремий блок матеріалів номера стосується впровадження нового ринку електроенергії та того, як запровадження реформування ринку електроенергетики вплинуло на найбільшого виробника електроенергії, чи виправдались сподівання інших гравців енергоринку та які існують шляхи подолання проблем на шляху до створення вільного та незалежного ринку електроенергії.

Крім того, в цьому номері ми розповідаємо про те, як Рівненська, Южно-Українська та Хмельницька АЕС готуються до експлуатації Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Про те, що процес диверсифікації постачань ядерного палива успішно продовжується - і вже другий український атомний енергоблок повністю перейшов на паливо альтернативного постачальника. А також про те, як на українських АЕС запроваджуються світові стандарти безпеки, а персонал АЕС опановує навички ресусцитації.

Чому Зелений континент, який потерпає від зміни клімату, обирає атом. Що спільного між індійським філософом Свамі Вівекананди, найкрасивішою країною Європи, Биками Тахо, Дон Кіхотом, бодгісаттвами та атомною енергетикою. Та коли ж нарешті британський автомобільний концерн Rolls-Royce побудує «лакшері SMR для британських домогосподарок»…

Про все це та багато іншого Ви можете дізнатись на сторінках чергового номеру журналу "Енергоатом України" №2 (49) 2020, серпень 2019 - лютий 2020.