Прес-центр

Нефінансовий звіт Енергоатома за 2018 рік отримав найвищі нагороди світового конкурсу MarCom Awards

Розмір шрифту

Скинути
21.10.2019

Річний «Нефінансовий звіт-2018» державного підприємства НАЕК «Енергоатом» виборов головні нагороди на міжнародному конкурсі MarCom Awards. Цьогоріч за право отримати престижні нагороди в одному з найбільших і авторитетних міжнародних конкурсів в області корпоративних комунікацій змагались понад 6 тисяч учасників з 100 країн світу.

Нефінансовий звіт Енергоатома під назвою «Генеруємо енергію для сталого розвитку» удостоєний платинових нагород у трьох номінаціях: «Друковані ЗМІ», «Річний звіт» і «Корпоративна соціальна відповідальність» (розкриття інформації про сталий розвиток).

У стратегічних документах Компанії зазначено, що Енергоатом ставить своєю загальною метою максимальне збільшення свого внеску в сталий розвиток суспільства, враховуючи всі економічні, соціальні та екологічні аспекти діяльності. Серед ключових напрямків діяльності Енергоатома – відповідальне ставлення до виробництва, суспільства та оточуючого середовища, а також створення гідних умов для працівників Компанії та піклування про майбутні покоління.

У своєму третьому «Нефінансовому звіті-2018» НАЕК «Енергоатом», оператор чотирьох діючих АЕС України, презентує результати діяльності Компанії за 2018 рік щодо реалізації стратегії свого розвитку, внеску Компанії у досягнення Цілей сталого розвитку ООН, а також нові пріоритетні напрями діяльності та зобов’язання, що постають перед Енергоатомом для забезпеченні стабільного енергетичного майбутнього країни згідно з Енергетичною стратегією України до 2035 року, якою передбачено збереження домінуючої ролі атомної генерації в енергобалансі країни.

Енергоатом на практиці доводить своє прагнення до гармонізації діяльності з очікуваннями суспільства, дотримується принципів прозорості та підзвітності, відкрито інформує про роботу Компанії, її соціально-економічний та екологічний вплив на суспільство.

Довідка. MarCom Awards - один з найбільших і авторитетних міжнародних конкурсів в області корпоративних комунікацій. Організатором конкурсу виступає Асоціація професіоналів маркетингу і комунікацій - Association of Marketing and Communication Professionals (AMCP).

Щорічно в конкурсі беруть участь понад 6 тисяч учасників з різних організації - від приватних агентств до медіа-конгломератів і компаній зі списку Fortune 500, з 100 країн світу. Переможців обирають у 300 номінаціях, що згруповані за напрямками: «Друковані медіа», «Стратегічні комунікації», «Електронні медіа», «Відео та аудіо». За статистикою попередніх років, вищу нагороду Platinum отримує не більше 15% річних звітів учасників конкурсу.

Підготовку річного Нефінансового звіту НАЕК «Енергоатом» за 2018 рік, складеного відповідно до положень стандарту GRI Standards, по результатам торгів на ProZorro, здійснювала компанія ТОВ «Прем'єр Бізнес Груп».