Прес-центр

На Запорізькій АЕС відбулась нарада Комітету з культури безпеки

Розмір шрифту

Скинути
04.02.2019

Порядок денний наради містив низку важливих питань. Представники Комітету заслухали звіт про виконання організаційно-технічних заходів «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення та розвиток Культури безпеки у ВП ЗАЕС на 2017-2018 рр.». Були розглянуті показники експлуатаційної безпеки та технічного стану енергоблоків АЕС, результати роботи системи пропозицій від персоналу для керівництва ВП ЗАЕС, стан виконання плану заходів з розвитку та підтримки культури захищеності, результати опитування персоналу підрозділів Запорізької АЕС з питань культури безпеки за 2018 рік, у тому числі з питань впровадження «політики непокарання», а також обговорено план роботи Комітету на 2019 рік.

На основі отриманої інформації було вирішено при розробці «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток Культури безпеки в ВП ЗАЕС на 2019-2020 рр.» проаналізувати зведену інформацію про результати оцінки та перевірки культури безпеки і впровадити позитивну практику, враховуючи результати опитування персоналу підрозділів з питань культури безпеки за 2018 рік.

Також вирішили продовжити роботу в програмному комплексі з пропозиціями персоналу в частині оперативного збору, обліку, аналізу пропозицій та інформування персоналу про їх реалізацію. Стосовно культури захищеності - працювати згідно з затвердженим планом на 2019 рік.

На завершення наради учасники заходу затвердили план роботи Комітету з Культури безпеки ВП ЗАЕС на 2019 рік та підтримали пропозицію включити до складу Комітету головного фахівця з атомних електростанцій (з організації виробництва) - начальника виробничо-технічної служби.