Прес-центр

Колектив Енергоатома висловлює співчуття рідним та близьким Володимира Коровкіна

Розмір шрифту

Скинути
15.10.2020

Від імені колективу НАЕК «Енергоатом» висловлюю найщиріші співчуття у зв'язку із тяжкою втратою – пішов з життя видатний атомник Володимир Олександрович Коровкін.

У пам'яті близьких та колег, усіх хто знав, хто мав за честь працювати поруч з вельмишановним Володимиром Олександровичем, він назавжди залишиться висококласним фахівцем, атомником за покликом душі, талановитим та уважним керівником, унікальною особистістю та надзвичайно мудрою людиною.

Володимир Олександрович вписав яскраву сторінку в історію розвитку атомної енергетики України, був одним із тих, хто забезпечував створення та розбудову потужної енергетичної системи держави. Більша частина професійного шляху Володимира Олександровича була пов’язана з одним із найпотужніших на сьогодні енергетичних підприємств України – Рівненською атомною електростанцією. Вагомим був його внесок і у забезпечення пуску другого енергоблоку Хмельницької АЕС. Важко переоцінити ті зусилля, яких доклав Володимир Олександрович задля розбудови міста рівненських атомників – затишного, комфортного та сучасного Вараша.

Це непоправна втрата для усієї атомної спільноти та енергетики загалом. Останні роки свого життя Володимир Олександрович був поруч з нами, брав активну участь в обговоренні усіх ініціатив розвитку атомної галузі, фахова експертна думка нашого досвідченого колеги була завжди доречною та нерідко допомагала усім нам у прийнятті відповідальних та доленосних рішень.

Переконаний, у наших серцях Володимир Олександрович Коровкін назавжди залишиться величною постаттю, а його грандіозні професійні здобутки, високоморальні принципи та благородні правила життя, такі як самовідданість і патріотизм, активна громадянська позиція, невичерпна енергія та незламна віра в успіх, завжди будуть взірцем для нас і надихатимуть на нові досягнення задля розвитку атомної енергетики та держави.

Світла пам’ять вельмишановному Володимиру Олександровичу Коровкіну.

Безмежно сумуємо разом з вами.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

президента ДП «НАЕК «Енергоатом»

Петро КОТІН