Прес-центр

Колектив Енергоатома висловлює співчуття рідним та близьким Андрія Долганова

Розмір шрифту

Скинути
23.02.2021

Працівники Запорізької атомної електростанції та увесь колектив Енергоатома щиро сумують – сьогодні, 23 лютого, припинило битися серце начальника Відділу охорони здоров’я ЗАЕС – 57-річного Андрія Долганова.

Лікар за покликанням, свій шлях у професії Андрій Іванович починав з психоневрології, та майже все своє життя він присвятив здоров’ю персоналу Запорізької АЕС.

У далекому 1994 році його призначили на посаду лікаря – експерта з відбору персоналу ЗАЕС, за три роки по тому він очолив лабораторію психофізіологічного обстеження персоналу. Вже тоді Андрій Іванович розпочав велику роботу зі створення унікальної системи оздоровлення, побудованої на трьох китах – профілактиці, реабілітації та відпочинку. Автор 100 наукових робіт, як лікар-практик він індивідуально підходив до кожного співробітника та сповідував концепцію диференційованого й поетапного оздоровлення. Плавальний басейн, профілакторій, спортивно-оздоровчий комплекс, кілінко-діагностична лабораторія, фельдшерський пункт – все це функціонує на ЗАЕС насамперед завдяки зусиллям Андрія Долганова.

Окрім концепції оздоровлення, він лишив по собі систему відслідковування рівня контролю захворюваності у підрозділах АЕС та перелік кроків задля її зниження. Саме завдяки його ініціативі нині всі співробітниці старші 40 років регулярно проходять мамографічні обстеження. 

Високопрофесійний, відповідальний, уважний лікар, творчий та ініціативний співробітник, порядна і чуйна людина – таким пам’ятатимуть Андрія Івановича колеги та друзі. Щирі співчуття родині. Вічна та світла пам’ять.